Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Escape Room Toruń

Escape Room Toruń Zapraszamy do Domu Kłódek, w którym odkryjesz moc atrakcji i szalona zabawa w jednym z 4 oryginalnych pokoi. Zabawa z gatunku Escape Room to rozrywka na największym poziomie dla dzieci i nie co starszych. Nasz lokal to niezwykłe miejsce, w którym logika łączy się z wyobraźnią. Zapewniamy konkurencyjne ceny i pokoje o różnym stopniu zaawansowania. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Escape Room to gra która polega na na wyjaśnianiu zagadek. Celem każdej rozgrywki, która trwa 60 minut jest znalezienie klucza do drzwi na zewnątrz. Łącząc siły próbujecie odszyfrowywać kolejne zamki i rozwiązywać co raz to bardziej zaawansowane kody. Czas jest Waszym największym wrogiem. Stworzyliśmy dla Was ciekawe scenariusze i oryginalne rozwiązania. Mistrz Gry, strzegący Waszej drużyny, kieruje całą grą od samego początku.

Dom Kłódek to energiczne miejsce, w którym liczy się jedynie Wasza wyobraźnia. Zajrzyjcie do nas razem z swoją załogą (od 2 do 7 osób) i wybierzcie swój pokój. Czas szybko ucieka! Tik tak, tik tak. Tylko od Was zależy wynik rozgrywki. Zapraszamy!

Szczegóły strony www.domklodek-torun.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.domklodek-torun.pl:

Escape Room Toruń

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 7 Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: