Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Multimel - Budownictwo mieszkaniowe Lublin

Multimel - Budownictwo mieszkaniowe Lublin Developer Lublin firma Multimel dynamicznie funkcjonuje na rynku już od kilkunastu lat. Siedzibę ma w Lublinie.

Najpierw działała przede wszystkim w branży energetycznej. Od roku 2002 w obrębie jej usług znalazły się również usługi ogólnobudowlane, głównie obiektów przemysłowych. Od kilku lat firma zapoczątkowała inwestycje w w branży budownictwa mieszkalnego a także komercyjnego, a sprzedaż mieszkań oraz dzierżawa lokali użytkowych są obecnie jej przewodnimi dziedzinami działania.

Biuro sprzedaży mieszkań Multimel szczyci się dobrymi cenami i świetną lokalizacją budynków. Z reguły położenie gwarantuje zarówno spokój podmiejskich okolic jak i odpowiednie połączenie z centrum Lublina. Firma Multimel zapewnia wysoki standard usług. Dba o innowacyjne rozwiązania i materiały wysokiej jakości. Firma to też kompetentna załoga fachowców, wieloletnie doświadczenie a także szczególna solidność usług. Satysfakcja Klientów jest najważniejsze, a nowe mieszkania Lublin proponowane przez firmę istotnie są szczególnie atrakcyjne. Firma Multimel stawia bowiem na architekturę klasyczną, przemyślany rozkład pomieszczeń i na tereny zielone w otoczeniu. Lokale są o różnym metrażu, czasami dwukondygnacyjne. To cudowne warunki tak dla młodych rodzin jak i dla ludzi pragnących spokoju i harmonii.

Szczegóły strony multimel-nieruchomosci.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę multimel-nieruchomosci.pl:

Multimel - Budownictwo mieszkaniowe Lublin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 4 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: